Auto je ako tvoj najlepší priateľ

Pred niekoľkými rokmi sme doma potrebovali nové auto. Áno mala som predstavu čo by to malo byť. Aj rozpočet bol vtedy obmedzený. Jednoznačne som chcela Ford. A aj napriek tomu sme boli otestovať aj iné značky. Sedela som napríklad v aute Peugeot, Hyundayi, Mazda, Volvo, BMW, … a vo veľa ďalších. Hľadala som či ma neosloví aj niečo iné ako môj vtedy obľúbený Ford.

Každý jeden z nás má úplne iný vkus. Niekomu sa páči malé auto. Niekomu väčšie a inému zase SUV-čka. Záleží aj na tom na aký účel si ho kupuješ a v akom teréne s ním budeš tráviť najviac času. BMW Bratislava je jedna z možností, kde si môžeš splniť svoj sen.

BMW Bratislava

Za posledné mesiace pomerne veľa času trávim v hlavnom meste Bratislava. A keďže ja mám veľmi rada autá tak som tu našla jeden autosalón. Skupina Auto Palace. Pôsobia ako distribútor a maloobchodný predajca nových a jazdených áut. Nie každému z nás dovolí jeho peňaženka kúpiť si hneď nové auto. Tento autosalón ti poskytne služby aj popredajné, servis a predaj náhradných dielov. Keď treba tak ti aj požičajú auto na daný účel prípadne môžeš vyriešiť svoju kúpu auta operatívnym lízingom a to nielen v Slovenskej a Českej republike. Od roku 2007 je to možné už aj v Slovinsku a Maďarsku.

V rámci bývalého Československa je jednou z najväčších skupín, ktorej ročné obraty vo vozidlách robia viac ako 8000 ks. Možno poznáš túto spoločnosť a už určite vieš, že nepredávajú len nové autá BMW. Robia aj servis BMW. Odhliadnuc od tejto prestížnej značky, zaoberajú sa predajom aj iných veľmi kvalitných svetových značiek vozidiel, ktoré sú známe po celom svete.

Tvoj výber značky auta

Zahrnutím značiek BMW a MINI do maloobchodných aktivít skupiny v Bratislave sa pôsobenie skupiny Auto Palace v Čechách, na Slovensku rozšírilo na 12 značiek: BMW, Ford, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Mazda, MINI, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Qoros a Volvo.

Týmto pre firmu pomerne dôležitým krokom si rozšírili možnosť vybaviť oveľa viac zákazníkov. Nielen tých čo majú na svojom rade túžby nové BMW.

Autoservis Bratislava je miesto, kde sa postarajú o tvojho kovového miláčika. Kým bude na „terapii“ ty si môžeš pozrieť či by sa ti prípadne domov hodilo ďalšie auto napríklad pre manželku. Viem, že kamarátka už dlhší čas túži po novom aute a jej top značkou je nové BMW 7. A preto moja rada pre ňu je veľmi jednoduchá. Pošlem ju do tejto spoločnosti nech si ho tam ide pozrieť a objednať.