Práca za 25.000 € – Zarobte balík a precestujte Európu!

Zarobte balík a precestujte Európu!

Harley-Davidson ponúka prácu snov

  • Odmena: 25 000 eur
  • Dopravný prostriedok: H-D Street Glide aj na súkromné účely
  • Lokalita: Road trip po Európe
  • Požiadavky: vášeň pre motocykle, vodičský preukaz na veľký motocykel

a chuť zažiť niečo nové a neopakovateľné

 

Slovensko – Harley-Davidson hľadá vášnivého motorkára, ktorý sa počas dvoch letných mesiacov vydá na jazdu po Európe. „Ide doslova o prácu snov,“ hovorí Martin Heřmanský, Country Manager pre Strednú a Východnú Európu. „Vybraný kandidát dostane k dispozícii nový harley Street Glide, k tomu vreckové vo výške 25-tisíc eur a úhradu cestovných výdavkov. Jedinou jeho úlohou bude dokumentovať cestu, zdieľať svoje postrehy prostredníctvom sociálnych sietí a stretávať sa s ďalšími motorkármi,“ pokračuje vo vysvetľovaní Heřmanský. V budúcom itinerári je viac ako dvadsiatka európskych krajín. Záujemcovia o prácu u Harley-Davidson sa môžu od dnes hlásiť na:

www.h-d.com/riderwanted


Znie to ako sen, ale je to realita! Americká legendárna značka hľadá vhodného kandidáta na pozíciu testovacieho jazdca modelu HD Street Glide. Vybraný uchádzač odštartuje projekt s názvom “Discover More” a vydá sa na najväčšiu jazdu svojho života. „Predpokladáme, že prípravy zaberú asi mesiac práce. Vybraný kandidát si bude musieť starostlivo naplánovať trasu, nájsť tie najlepšie motorkárske cesty v Európe a zároveň si osvojiť ovládanie všetkej techniky,“ približuje vlastný priebeh spolupráce Martin Heřmanský. Takisto je potrebná dobrá angličtina.
Vybraný kandidát by mal svoju cestu začať v máji. Na webových stránkach www.h-d.com/riderwanted možno nájsť podrobnosti o výzve. Uzávierka prihlášok je 20. marca 2015! Víťazný kandidát na testovacieho jazdca bude zverejnený v apríli. „Žiadosť nemusí byť nejako komplikovaná. Stačí len popísať, prečo si myslíte, že ste ten pravý človek na túto prácu. Ideálne tiež bude načrtnúť trasu jazdy a aká je vaša vášeň pre motocykle,“ odporúča Martin Heřmanský. „Osobne by som do žiadosti vložil aj link s krátkym videom, v ktorom by som všetky tieto aspekty zhrnul,“ prezrádza taktiku.
Všetci budúci jazdci by mali mať platný cestovný pas, vodičské oprávnenie na motocykel a tiež schopnosť rozprávať príbehy, ktorými inšpirujú ostatných, aby sa vydali na podobné dobrodružstvo.
Projekt “Discover More” je navrhnutý tak, aby ukázal tie najlepšie trasy naprieč celou Európou, ktoré sú mnohokrát motorkármi neobjavené. „Chceme prostredníctvom tých najneuveriteľnejších vecí inšpirovať ďalších stúpencov značky, aby zažili to kúzlo a jedinečný pocit, ktorý prichádza pri cestovaní na motocykloch Harley-Davidson.“

Projekt predpokladá, že aj ostatní motorkári budú zdieľať a tvoriť spoločný obsah a navzájom si tak budú vymieňať skúsenosti a tipy na tie najlepšie motocyklové trasy. „Nie je dôležitá značka, ale vášeň z jazdenia, ktorá motorkárov spája,“ dodáva Martin Heřmanský Country Manager CEE Harley-Davidson.

HD
Harley-Davidson
Harley-Davidson Motor Company vyrába customi, cruisery a touringy. Ďalej ponúka kompletný rad motocyklových dielov, doplnkov a oblečenia značky Harley-Davidson. Pre viac informácií navštívte webové stránky Harley-Davidson na
http://www.harley-davidson.sk