VYCHUTNAJTE SI ZIMNÚ SEZÓNU NAPLNO S NOSIČMI LYŽÍ!

VYCHUTNAJTE SI ZIMNÚ SEZÓNU NAPLNO S NOSIČMI LYŽÍ!

Nenechajte sa obmedzovať menším úložným priestorom priestorom vášho vozidla a venujte sa bez obáv vašim obľúbeným športovým aktivitám. Vďaka nosičom lyží a strešným boxom nebude predstavovať preprava športového náčinia aj na dlhšie vzdialenosti žiadny problém. 

Neoceniteľný pomocník pre športových nadšencov

Prepravovať lyže v interiéri automobilu nie je ani praktické, ani pohodlné. Zavadzajú vám pri šoférovaní, môžu sa počas cesty poškodiť a zbytočne vám zaberajú miesto, ktoré by ste mohli využiť efektívnejším spôsobom. Podobných starostí vás našťastie jednoducho zbavia nosiče lyží, ktoré možno bez problémov namontovať na strechu vášho vozidla. Vyrábajú sa z pevných materiálov, vďaka ktorým sú schopné odolávať výkyvom počasia aj nízkym teplotám, ktoré sa so zimou v našich končinách spájajú. Kapacita jednotlivých modelov sa líši v závislosti od vašich potrieb a požiadaviek, obľúbený je napríklad typ nosiča, ktorý vám poslúži buď pre 6 párov lyží alebo štvoricu snowboardov. Dopriať si poctivú dávku adrenalínu vo vysokohorskom prostredí tak môžete aj v spoločnosti vašich priateľov alebo známych. Nehovoriac o tom, že nosič vám svojím nenápadným vzhľadom a aerodynamickým tvarom nebude nijakým spôsobom prekážať pri jazde.

Nielen s nosičmi lyží je život ľahší

Pokiaľ sa vám zdá, že nosiče nespĺňajú presne vaše predstavy, k dispozícii máte taktiež užitočné strešné boxy, ktoré vyhovejú potrebám väčšiny priaznivcov tak zimných, ako aj letných či vodných športov. Aby ste sa uistili, že zvolený nosič padne streche vášho vozidla ako uliaty, mali by ste v prvom rade vychádzať zo značky a konkrétneho modelu automobilu, ktorý vlastníte. Požiadavky na box sa totiž líšia od vozidla k vozidlu a preto je dôležité, aby bol box prispôsobený automobilu a nie naopak. Dajte si tiež záležať na tom, aby box pochádzal od uznávaného výrobcu, ktorý má s výrobou týchto produktov dlhoročné skúsenosti. Klasikou, ktorá vás nesklame, je v tomto smere obzvlášť výrobca Northline.

V ponuke tejto značky vyniká napríklad moderný a štýlovo pôsobiaci strešný box v lesklom prevedení, pri ktorom si môžete zvoliť čierny, biely alebo strieborný odtieň. Vyrába sa z pevného hliníka, vďaka čomu je zabezpečená jeho stabilita a odolnosť voči poveternostným zmenám a vplyvu vonkajšieho prostredia.