Volkswagen Touareg – suverénnosť a elegancia v jednom 

Nový Volkswagen Touareg má nielen jedinečný vzhľad, ale aj funkcionalitu. Luxusný ráz, skvelé jazdné vlastnosti a inteligentné systémy, to všetko v jednom SUV. Očarí vás na prvý pohľad. A ak si ho vyskúšate, volant už nebudete chcieť pustiť z rúk.

Vzhľad, ktorý si zapamätáte

Čo dostanete, ak spojíte eleganciu a dynamický ráz? A ak k tomu pridáte čisté línie a veľké rozmery SUV? No predsa nový Volkswagen Touareg.

Detaily výbavy zdôrazňujú osobitný ráz vozidla. Na výber máte štýl Elegance alebo R-Line. Ako vyplýva z názvu, model Elegance pôsobí naozaj vznešene a elegantne. Chrómové lišty zdobia masku chladiča a nechýbajú ani v okolí okien či prahov. Výbava R-Line prezentuje športový charakter, s ktorým zaručene zanecháte úžasný dojem. Výrazný predný nárazník v R-Line so špecifickým dizajnom, kryty podbehov kolies vo farbe karosérie či tmavý difúzor s luxusným leskom – to všetko podčiarkuje dizajn 21. storočia.

Volkswagen Touareg = komfort

Volkswagen Touareg vám ponúka komfort a voľnosť. Interiér má bohaté možnosti personalizácie. Pri výbave Elegance vznešený charakter dodávajú odtiene modrej a sivej. Výbava R-Line má moderný vzhľad s prahovými lištami a hliníkovou dekoráciou “Silver Wave”.

Možnosť výberu máte aj pri ostatných detailoch. Exkluzívna kožená výbava Vienna v hnedých teplých odtieňoch alebo výbava Savona s luxusnými sedadlami ergoComfort s dekoračnými obkladmi z ušľachtilého dreva vás nenechajú chladnými.

Základné biele ambientné svetlo vám navodí príjemnú atmosféru. Na želanie dodávané viacfarebné osvetlenie vám ponúka na výber 30 farieb. Zvoľte si farbu podľa momentálnej nálady.

Inteligentné svetlá

S technológiou IQ.LIGHT – Matrix LED môžete jazdiť s diaľkovými svetlami bez obáv. Kamera sleduje vaše okolie a ak vidí autá alebo značku, nastaví osvetlenie určitých diód tak, aby neoslňovalo ostatné vozidlá či značky.

Volkswagen s panoramatickým výhľadom

Výklopné a posuvné strešné okno s pevným sklom sa jednoducho ovláda. Užite si emócie z neobmedzenej slobody. Panoramatický výhľad na krajinnú scenériu či nočnú oblohu vám dá tie najkrajšie spomienky.

Digitálny palubný počítač

Digitálny kokpit pôsobí nielen progresívne, ale ponúka jednoduché ovládanie dotykmi, gestami alebo hlasom. Moderná obrazovka zobrazuje dôležité informácie v príťažlivom grafickom prevedení. Užite si bohaté funkcie tejto riadiacej centrály. Infotainment systém, rozhranie pre komunikáciu so smartfónmi či využívanie najmodernejších aplikácií sú len niektoré z možností. Digitálny palubný počítač vám ponúka informácie nielen o vašom aute, ale aj o asistenčných systémoch.

Asistečné systémy 21. storočia

Voliteľný systém nočného videnia s termokamerou vás včas upozorní na nebezpečenstvo. Spolu s proaktívnym systémom ochrany pasažierov sa podieľajú na vašej bezpečnosti. Parkovací asistent vám umožní rýchle a jednoduché parkovanie bez zbytočného stresu.

Nezabudnuteľná jazda

Voliteľná elektromechanická stabilizácia náklonu spôsobuje výnimočné jazdné vlastnosti. Na želanie dodávaný systém riadenia všetkých kolies zvyšuje stabilitu a robí vozidlo veľmi obratným.