Trojkolky Can-Am pre každého milovníka nadčasových vozidiel

Trojkolky Can-Am pre každého milovníka nadčasových vozidiel

Zarytí motorkári iste povedia, že jazdu na motorke nenahradí nič. Možno však ešte nevyskúšali jazdu na trojkolke Can-Am. Trojkolka Can-Am v sebe spája všetky výhody jazdy na motorke a zároveň je pohodlná ako jazda v automobile. Ktoré iné prednosti táto trojkolka v sebe skrýva?

Požičať a následne kúpiť

V prípade, že netušíte, či vás trojkolka ohúri, môžete si jednu najskôr požičať. Je to však podobné ako s vodným skútrom. Raz požičiate a o pár dní pobežíte do obchodu pre vlastný skúter či trojkolku. Následne máte dve možnosti, buď si kúpite úplne nový stroj, alebo budete na bazároch hľadať inzeráty trojkolka či vodný skúter na predaj. Trojkolka má oproti motorke tri hlavné výhody – stabilitu, bezpečnosť a objemný úložný priestor. Prakticky môžeme povedať, že pri jazde aj v tej najostrejšej zákrute vám nehrozí pád alebo vypadnutie zo sedadla. Trojkolku preto uprednostňujú tí motoristi, ktorí si na jazdu v motorke netrúfajú. Jej vlastnosti ocenia taktiež dámy. Predsa len spojenie dvoch pocitov, a to pohodlného sedenia ako v automobile a užívanie si vetra vo vlasoch ako na motorke vám žiadny iný stroj neposkytne.

Pohodlie a zážitok z cesty

Trojkolky Can-Am sú vyrábané s najvyšším ohľadom na pohodlie. Špeciálne vyvinuté ergonomické sedenie zaručuje komfort jazdca aj počas niekoľkohodinovej cesty. Model Spyder F3 disponuje systémom UFit, ktorý umožňuje nastavenie riadidiel i stúpačiek podľa potrieb jazdca. Na riadenie trojkolky potrebuje vodičské oprávnenie typu B. Ak ste skúsený motorista, ovládanie trojkolky Can-Am Spyder F3 vám absolútne nebude robiť problém. Prevodovka má šesť stupňov a brzdy sú klasicky ovládané pedálom. Dlhé cesty nebudete musieť často prerušiť kvôli tankovaniu. Nádrž vám vydrží približne na 400 km jazdy. O bezpečnosť sa stará inovatívny stabilizačný systém a vďaka posilňovaču riadenia nemá problém s ovládaním ani menej skúsený jazdec. Na cesty sa môžete dokonca vybrať vo dvojici, pretože sedenie poskytuje pohodlie pre jazdca i spolujazdca. Cestu vám spríjemní audio sústava so šiestimi reproduktormi.