Spánok ako v bavlnke.

Každý človek je individualita s vlastnými, špecifickými túžbami a potrebami, A hoci všetci máme niektoré veci spoločné, v detailoch sa líšime. Okrem iného v potrebe spánku. Zdravý spánok v dostatočnej miere je základnou podmienkou fungovania ľudskej bytosti. Každý z nás je však zvyknutý na iné podmienky, ktoré mu zabezpečia kvalitný nočný odpočinok. Niekomu stačí zdriemnuť si krátko, oddychuje iba pár hodín alebo prerušovane, iný potrebuje prespať pol dňa. Kým jeden zaspí iba v úplnej tme a dokonalom tichu, druhému sa to podarí pri rozsvietených svetlách a zapnutej televízií alebo navzdory hlučnej hudbe. Mnoho ľudí sa dokáže plnohodnotne vyspať iba v dobre známom, domácom prostredí, sú však aj takí, ktorí zaspia bez problémov hocikedy a hocikde. Málokto však dokáže stráviť príjemnú noc bez vyhovujúceho matracu. Nevhodný typ nielenže môže pokaziť spánok, ale takisto aj spôsobiť zdravotné problémy.

A keďže každý sme iný, je dôležité, aby si mal človek z čoho vybrať. Je dôležité mať k dispozícií ten najširší sortiment matracov, kde si každý nájde presne to, čo mu vyhovuje, teda rozličné typy, veľkosti i materiály. Aktuálne je tu akcia matrace s veľkým výberom najrozličnejších typov a rozmerov.

Matrace akcia obsahuje aktuálnu ponuku matracov za zvýhodnenú cenu. Matrace zľava vo výške až 50 % sa vzťahuje na sendvičové matrace vyrobené z PUR (molitanovej) peny, zo studených HR pien alebo z visco-elastickej pamäťovej (lenivej) peny. Všetky typy sú dodávané v štandardných aj menej obvyklých či atypických rozmeroch, čo znamená najčastejšie používaný teda štandardný rozmer matrace 90×200, v ktorom sa ponúka najširší výber, a potom väčšie matrace 140×200, alebo matrace 160×200 a príp. matrace 180×200 cm. Doprava po celom Slovensku zdarma je pritom samozrejmosťou a vzťahuje sa na celý sortiment – akciový i nezlacnený, s výnimkou detských matracov.

Autorské právo: choreograph / 123RF Reklamní fotografie