Šoférujete na dlhé trasy? Tento prípravok vám pomôže poraziť únavu!

Každý šofér šoférujúci po dlhšiu dobu, začne po určitom čase pociťovať únavu. Tá je špeciálne za volantom mimoriadne nebezpečná, našťastie je tu jednoduchý spôsob, ako ju poraziť!

Únava je prirodzený prejav vyčerpania ľudského tela, ktorý však nie je vždy práve vítaný. Predovšetkým ľudia, ktorí sú veľmi pracovne vyťažení, vnímajú únavu ako pocit, ktorý im bráni podávať ešte vyššie výkony. Ak ste zvyknutí na tvrdú prácu a málo oddychu, telo sa tomuto režimu dokáže mierne prispôsobiť a únava začne nastupovať neskôr, avšak pocit únavy aj v tomto prípade raz nastúpi a vy s tým nič neurobíte. Alebo, žeby sa predsa len dala únava poraziť? Po tejto otázke asi každého z nás napadne káva. Tá je „životabudičom“, ktorý denne pomáha prebudiť takmer celý svet. Onou účinnou látkou v káve je práve kofeín, ktorý má veľmi silný účinok na ľudský mozog, vďaka ktorému sa mozog a následne aj celé telo nabudí a je opäť pripravené sústrediť sa a podávať výkon. Z týchto povzbudzujúcich účinkov následne ťažia nielen šoféri na dlhých cestách, ale prakticky všetci ľudia vo všetkých druhoch zamestnaní a činností. Káva však nie je vždy práve najvýhodnejšie riešenie…

Kofex – šálka kávy v tabletke?

Káva nie je vždy práve najpraktickejším spôsobom, ako doplniť kofeín. Našťastie sú tu aj iné, oveľa praktickejšie a skladnejšie spôsoby – napríklad prípravok Kofex. Ten by sa dal najjednoduchšie definovať ako šálka kávy v tabletke a výhodný môže byť práve pre vodičov na cestách a ľudí, ktorí nemajú na šálku kávy príležitosť alebo čas. Jedna tableta prípravku Kofex obsahuje 50 miligramov kofeínu, z čoho 40 miligramov tvorí čistý kofeín a zvyšných 10 miligramov prírodný kofeín z guarany. 50 miligramov kofeínu je dávka, ktorá vás zaručene prebudí k životu, zásadnou výhodou však je skutočnosť, že zároveň sa jedná o množstvo, ktoré je pre telo úplne bezpečné a nevytvoríte si na základe neho závislosť. Kofex je tak vhodný skutočne pre všetkých. Tablety Kofex zoženiete v e-shope Greenlike.sk. Tak nečakajte a vyskúšajte ho aj vy!