Odťahová služba vám pomôže zažehnať akékoľvek problémy na cestách

Cesty či technika vozidiel sú občas zradné, a preto si nikdy nemôžete byť istí, že sa vám problémy na cestách budú zďaleka vyhýbať. Náhoda si nevyberá, a preto sa aj vy ľahko ocitnete v situácií, kedy sa vaše auto stane jednoducho nepojazdným priamo na vozovke. Túto situáciu je potrebné bezodkladne riešiť a zabezpečiť odtiahnutie vozidla do bezpečia. Práve vtedy oceníte pomoc spoľahlivej odťahovej služby.

Buďte zodpovední a uložte si do vášho telefónu číslo na odťahovku

Pokazené či nabúrané autá je potrebné z cesty odstrániť čím skôr, pretože môžu predstavovať potenciálnu hrozbu pre ich posádku či ostatných členov premávky. Najideálnejšie je auto odviezť priamo do servisu, kde ho premenia na opäť pojazdné vozidlo. Ísť po vlastnej osi je niekedy úplne nemožné, a ak aj je poškodené auto schopné jazdy, netreba to riskovať. Mohlo by sa ešte viac znehodnotiť, čím by vám vzrástli náklady na jeho opravu, prípadne v tom najhoršom spôsobiť nešťastie. Majte preto vždy vo svojom telefóne uložené číslo na odťahovú službu, ktorá vaše auto kedykoľvek odvezie do najbližšieho servisu. Ak žijete v Trnavskom kraji, NON STOP odťahovú službu vám poskytne aj spoločnosť Tanex.

Odťahové a asistenčné služby, autoservis či náhradné vozidlo na jednom mieste

Odťahová služba v Trnave od spoločnosti Tanex je pripravená 24 hodín denne, počas ktorých jej pracovníci čakajú na volania od nešťastných vodičov. Tí však nemusia vôbec zúfať, pretože vďaka bohatým službám prakticky nepocítia, že ich na ceste postihol problém. Auto bude odtiahnuté priamo do opravy, kde budú odstránené všetky poškodenia. Autoservis Tanex vráti vášmu vozidlu stratenú kondíciu a už o pár dní sa s ním budete môcť opäť postaviť na vozovku. Počas tohto obdobia si môžete dočasne zapožičať jedno z dostupných náhradných vozidiel, ktoré plnohodnotne nahradí to vaše. Súčasťou portfólia spoločnosti Tanex sú aj asistenčné služby, s ktorými na ceste pohodlne vyriešite defekt, nedostatok paliva v nádrži, zabuchnuté dvere či mnohé iné komplikácie.