Nákupné centrá, obchody a kamenné predajne na jedinom mieste! Ako je to možné ?

Nákupné centrá, obchody a kamenné predajne na jedinom mieste! Ako je to možné ?

Radi nakupujete a máte prehľad o obchodoch po celom Slovensku? Cestujete do iného mesta a radi by ste vedeli kde sa môžete zastaviť na nákup a nájsť všetko čo potrebujete? Riešenie pre vás poskytuje startup, ktorý v online priestore spája všetky obchody po celom Slovensku.

Tento projekt pôsobí na trhu už od roku 2013 a vďaka nemu nájdete databázu slovenských predajní, ich umiestnenie na mape a web stránku daného obchodu na mape obchodov.

Rozvoj v online priestore

Ako každý startup na Slovensku, aj mapa obchodov sa postupne vyvíja a robí zmeny vo svojom projekte, aby mohol priniesť každému zákazníkovi požadovaný výsledok. Vďaka prechodu na rýchlo reagujúcu verziu si každý návštevník webstránky môže vyhľadať konkrétny obchod už za pár sekúnd a to na notebooku, mobile či tablete. Dáta na stránke sú pravidelne aktualizované na základe Bigdataa automatizácii, vďaka čomu je pre návštevníka pripravené vždy aktuálne a rozsiahle spektrum nákupných centier a predajní.

Nové technológie webu umožňujú nahliadnuť do mapy konkrétneho miesta, poskytujú konkrétne GPS súradnice a prepracované jadro webstránky ponúka jej návštevníkovi možnosť výberu na základe mesta, typu obchodu, značky, ale aj abecedný zoznam.

Zlepšovanie a plány do budúcna

Mapaobchodov.sk sa chce v budúcnosti stať najväčšou databázou kamenných obchodov na Slovensku. Okrem jednotlivých predajní ponúka aj databázu nákupných centier a prehľad obchodov, ktoré sa v nich nachádzajú. Nájdete tu konkrétne napríklad obchodné centrum Glavica v Bratislave, ktoré pre ľudí žijúcich mimo Bratislavy nie je až také známe.

Táto online databáza nie je pre návštevníka len obyčajným abecedným zoznamom obchodov, ale na svojich stránkach ponúka aj charakteristiku a popis obchodov. Hovorí aj o vzniku názvov, otváracej dobe a samozrejme o sortimente, ktorý obchod ponúka.