Keď staršie auto neposlúcha

Stáva sa vám, že vaše niekoľkoročné auto začne vymýšľať a nerobí všetko podľa toho, ako mu kážete? Hovoríte choď rovno! Točí sa doľava. Zastav! Nie, ono pridáva. Vždy všetko opačne. Niekedy sú staršie autá horšie ako malé uplakané deti alebo starí ľudia. Práve preto by to chcelo poriadny zásah do ich výchovy. Niečo treba vymeniť. Čo to asi bude?

Kúsky vášho auta

Nebojte sa, neberieme motorovú pílu a nejdeme ho rozštvrtiť! Aj keď by si poriadnu výchovnú zaslúžilo. Veď nerobí to čo chcete. Skúste sa poobzerať po predajniach a vyberte si najlacnejšie autodiely pre vášho nezbedníka v garáži. Počujete ako hundre? Vrčí, trúbi, no má smolu. Nič mu už nepomôže. Má svoj vek, tak by sa mu aj patrilo kúpiť nejaké nové diely. Veď čo, bude predsa vynovený, bude sa cítiť ako za mlada. Stále sa mu niečo nepáči? Nevadí, vyberajte si lacné autodiely od sglcars.sk. Kozmetické opravy nie sú na škodu žiadnemu autu, o to viac nie sú na škodu práve autu generácie našich dedov.

Ešte stále ste neumlčali toho vášho starého hundroša v garáži? Skúste mu navrhnúť výmenu batérie. Bude sa cítiť ako mladík. Po naštartovaní naberie ihneď raketovú rýchlosť a dovezie vás na vami určené miesto. Hneď bude rád, že ste ho zobrali na prechádzku!

Dobíjanie energie

Potrebuje vaše auto dobiť energiu na ďalšie roky? Už nechcete, aby pokrivkával na cestách? Skúste mu zaobstarať novú autobatériu od SGL cars. Márne budete hľadať dobíjač energie na iných miestach. U SGL cars ste na správnom mieste! Lapá po dychu a nedokáže vás tam dopraviť? Skúste pozrieť na ich internetovej stránke. Dá sa objednať aj z internetu, takže sa nemusíte trmácať až do sídla firmy. Neváhajte a nečakajte, kým vaše auto dodýcha. Kúpte si autobatériu online na stránke sglcars.sk.

 

Foto stockimages / freedigitalphotos.net