Bezpečnosť na pracovisku

Podnikáte v stavebníctve a vašou momentálnou snahou je zamerať sa na bezpečnosť na pracovisku. Čo si treba zrekapitulovať a na čo treba dbať najviac? S bezpečnosťou súvisí mnoho opatrení. Ľahko sa pritom môže stať nejaká nehoda, ktorá môže mať trvalé následky. Poďme sa na to bližšie pozrieť.

Bezpečnosť vozíkov

Vlastníte sklad a na ňom plno ťažkých vecí, ktoré sú náročné na jednoduchú prepravu? Ručne by ste ich neuniesli, tak ste si museli zaobstarať vysokozdvižné vozíky. Ako však zamedziť prípadnej nehode vášho vysokozdvižného vozíka? Dá sa tomu nejako zabrániť? Samozrejme, dá sa. Na ako prvé si posvieťte na bezpečnosť vysokozdvižných vozíkov. Prípadná nehoda pri preprave alebo presune stavebníckeho tovaru by vás vyšla draho už len v tom, že by sa nebodaj mohlo niekomu niečo stať. Vašou prioritou je tomu zamedziť a práve preto sa poobzerajte po nových pneumatikách na vysokozdvižné vozíky. Pri nových pneumatikách od spoločnosti Čemat sa vám nestane, že sa vášmu vozíku šmykne a všetok materiál sa rozsype po sklade.

Čo však vaše žeriavy a kontajnerové manipulátory? Posvietili ste si aj na ich gumy? Zasvieťte baterku a svieťte!

Najlepšie pneumatiky na stavebné stroje

Kde nájdete najlepšie pneumatiky pre vaše stroje? Potrebujú prezuť, ale vy ste zatiaľ nikde nenatrafili na vhodnú obuv pre vaše stavebné stroje? Skúšali ste sa pozrieť ponuku pneumatík od Čematu? Nie?

Skúste bližšie nahliadnuť na EM pneumatiky od Cemat.sk. To sú pneumatiky práve pre vaše stavebné stroje. Skúste im vybaviť stretnutie, zaručene si k sebe vytvoria vzťah!

Nezabudnite si posvietiť na cestu pri preprave materiálu! Ďalšia vec, na ktorú treba dbať.

Nesvieti sa, zasvieťte!

Pri preprave materiálu je potrebné si naň aj posvietiť. Veď v tme sa predsa robiť nedá. Skúste si zaobstarať kvalitné LED osvetlenie. Kde také zoženiete?

Spoločnosť Ecologic zabezpečuje priemyselné LED osvetlenie. Ponúkajú najlepšie šetrné svetlá, ktoré vám vydržia viac ako klasické obyčajné žiarovky. A svetlo treba! Jedine LED osvetlenie!