Žena a auto – hotová katastrofa?

Stará známa fráza! Ževraj ženy nesmú sadať za volant z toho dôvodu, že nevedia jazdiť. Kde sa takéto reči berú? Čo sú to za nezmysly? Vy muži, myslíte si, že žena nedokáže zvládnuť jazdu autom? Je pravda, že mnoho žien z dôvodu strachu sadnúť si za volant odložia vodičský preukaz do poličky a prestávajú jazdiť. Aký to má teda zmysel? Keď už si raz spravíte vodičský preukaz, tak by ste predsa len mali jazdiť, nie? Milé dámy, poradíme vám ako sa dostať naspäť do kolobehu jázd na aute. Čítajte ďalej.

Cvičenie nielen v telocvični

Predstavte si, že cvičiť sa nemusí len v telocvični alebo na ihrisku. Skúste zobrať váš vodičský preukaz a objednajte sa na kondičné jazdy. Nemusíte sa voziť autobusom a vláčiť nákupy zo sebou, stačí sa len opäť dostať do jazdenia. Že sa to nedá? To sú len výhovorky, musíte prekonať strach. Všetko je len o tom, milé ženy. Nepočuli ste o takýchto kondičných jazdách? Neviete čo sú zač? My by sme to nazvali ako jazdy, pri ktorých si zopakujete a natrénujete už naučené zručnosti. Rozmýšľate kde si takéto kondičné jazdy zajednať? Kto vám pomôže sa opäť dostať do jazdenia?

Pomocná ruka z autoškoly

Žiadne také, že budete naháňať vášho bývalého inštruktora v mieste bydliska! To by už čo bolo, aby ste prišli k nemu domov a prosili ho za kondičné jazdy. Ste z okolia Bratislavy a rady by ste sa prihlásili na jazdy ale neviete kde? Tak si vyberte obľúbenú autoškolu v Bratislave. Dajte na odporúčanie druhých a obráťte sa priamo na nich. Autoškola Feki je jednoducho najlepšia. Záruka dobrých inštruktorov a príprava na prax. Čo viac potrebujete?

Dobre milé ženy, rekondičné jazdy by sme už mali, ale čo tak sa pohrať s náhradnými dielmi?

Náhrady

Občas aj vaše auto bude potrebovať zásah od náhradných dielov. Kde si vybrať najlepšie z najlepších? Kde si vybrať tie najlacnejšie a najkvalitnejšie? No predsa na najlacnejsiediely.sk! Nájdete tam náhradné diely za dobré ceny, takže zatvorte ostatné internetové obchody a objednávajte z najlacnejsiediely.sk.

 

Foto  Witthaya Phonsawat  / freedigitalphotos.net