Ideálne riešenie pre automobilový priemysel sú plastové prepravky typu VDA-KLT

KLT boxy a KLT prepravky si od doby svojho vzniku zaslúžili obrovskú popularitu a stály sa tak najviac používanými prepravkami v automobilovej a priemyslovej výrobe. Čo ale stojí za tak veľkým úspechom?

Faktorov je samozrejme viac. Avšak jednou z najviac viditeľných výhod je bezpochyby ich univerzálnosť. S KLT boxy a prepravkami sa môžete stretnúť tak ako v automobilovom priemysle, tak napríklad v priemysle výrobnom. Ich užitočné vlastnosti vyzdvihli tieto prepravky a boxy do podvedomia širokého okruhu ľudí, ktorí dokázali oceniť ich praktickosť a životnosť.
Týmto sa dostávame k druhej zjavnej výhode. Tím, že sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je vďaka svojej technológie výroby tiež veľmi odolný, je investíciou do týchto prepraviek a boxov chytré riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé a dlhotrvajúce riešenie do výroby, pre skladovanie alebo prepravu najrôznejších druhov materiálov, tovarov alebo výrobkov. Pokiaľ disponujete menším manipulačným priestorom, iste oceníte ďalšiu výhodu KLT prepraviek a boxov, ktoré sú ukryté v možnosti tieto prepravky stohovať. Nemusíte sa tak už báť, že by ste riešili problém s tým, kam tu prepravku uložiť. Vďaka chytrému riešeniu sa prepravky naskladajú na seba, čím ušetria veľa miesta či už v skladu alebo napríklad na korbe kamiónu.
Pretože sa KLT prepravky a boxy využívajú vo veľa ďalších odvetviach, bol pri ich výrobe kladený dôraz na ľahké čistenie. Vďaka tomu majú z vnútornej strany hladké steny a dno. Je preto veľmi ľahké špinavé prepravky a boxy umyť, pretože prach a špina nemá veľa miesta, kde by sa mohla ukryť. A pokiaľ aj napriek všetkému, čo tu bolo napísané, dôjde k tomu, že je nutné vymeniť starú prepravku alebo box za nový, vždy je možné starú recyklovať. Všetky KLT prepravky a boxy sú 100% recyklovateľné.

Široký výber plastových KLT prepraviek ponúka napríklad europská jednotka na trhu společnosť Schoeller Allibert.

Nie je teda nič jednoduchšie, než požiadať o individuálnu objednávku. Opýtajte sa, radi Vám odpovieme.