Dajte zbohom nepríjemnej jazde v daždi

Ak nemáte radi jazdu za dažďa kvôli zníženej viditeľnosti, cez čelné sklo zaliate dažďom a veľmi často nestíhajúcimi stieračmi, tak nemusíte zúfať. Na trhu sa objavil nový produkt – NANO4ALL Autosklo uzavretie povrchu, ktorý si s týmito nepríjemnými dôsledkami dažďa dokáže poradiť. Tento produkt je založený na nanotechnológiách a dokáže zaceliť aj tie najmenšie škrabance, ktoré nie sú viditeľné voľným okom.

Použitím tohto výrobku dôjde k zaceleniu týchto miniatúrnych vrypov a na skle sa vytvorí tenký film. Miesto kvapiek, cez ktoré nie je možné vidieť komunikáciu a prevádzku, sa na skle sa budú vytvárať veľké kvapky, ktoré nebránia výhľadu. Pri jazde väčšej rýchlosti tieto kvapky dokonca “utekajú” zo skla preč. Nie je tak potrebné používať stierače a vaša jazda tak bude nenarušovaná. Okrem väčšieho pohodlia, lepšej viditeľnosti sa prevažne zvýši bezpečnosť vašej jazdy a reakčná doba. Pre väčšinu ľudí sa dokonca stane jazda za dažďa radosťou a už sa nebudú jazde za zlého počasia vyhýbať.

Zlepšenie viditeľnosti nie je jediným prínosom tohto produktu, vďaka zaceleniu skla sa stane čistenie skiel hračkou. Na ich odstránenie bude stačí poliať ošetrený povrch vodou alebo prejsť dažďom. Takto ľahko možno odstrániť nečistoty zo skla. Preto neváhajte a vyskúšajte túto novinku ešte dnes. Tento produkt je možné zakúpiť na eshope NANO4ALL, ktorý prevádzkuje firma špecializujúca sa na výrobu nanoproduktov už niekoľko rokov.

FOTO: ambrozinio / Dollar Photo Club

Pridaj komentár