Chorľavé nákladné auto

Zdá sa vám, že vaše nákladné auto v poslednej dobe viac pokašliava? Veď to nie je možné, nedávno ste boli na povinnej prehliadke a nič neznačilo tomu, žeby na neho išla nejaká choroba. Čo teda robiť, aby to nebolo horšie a horšie? Ako ho z toho dostať? Treba ísť znova na ďalšiu prehliadku? Asi vám nič iné neostáva. Objednajte sa už radšej vopred, aby sa stav vášho auta nezhoršil ešte viac.

Ťažko sa mu dýcha

Pľúca vášho nákladného autíčka nie sú zjavne v poriadku. Pri rýchlej jazde sa vám zdá, že motor hapruje ešte viac ako keď idete na krátku vzdialenosť? Je to jasné ako facka, chrípka naň došla a to ešte ani zima nezačala! Asi sa o toho svojho tátoša nestaráte tak ako by ste mali! Nesmiete ho až tak zadýchať, aspoň pre začiatok, kým sa vášmu autíčku po zásahu lekára neuľaví.

Cez zimu je to o to horšie, keď chcete aby vyšliapal hore kopcom, ale jemu to ide horko ťažko. Ako mu pomôcť, ako ho dostať čo najrýchlejšie hore kopcom bez toho, aby mu vypovedal dych? Skúste mu jedine vymeniť starý ventil za nový vzduchový ventil. Náves, ktorý bude mať k sebe pripojený ho na základe výmeny vzduchového ventilu nestiahne naspäť dole kopcom a máte istotu, že sa neoddelí. Veď čo by to bolo ho naháňať dole kopcom! Hotová katastrofa! Nezabúdajte však aj na kvalitné topánky vášho nákladiaka. Keď je ešte taký nascípaný, nechcete aby sa ešte niekde šmykol!

Nová obuv

Nová obuv pre váš nákladiak je veľmi dôležitá. Poverili ste ho dôležitou úlohou, a to prepraviť veľký náklad z bodu A do bodu B, ale on kričí, že sa mu v jeho topánkach šmýka. Nečakajte a meňte ich hneď ako to bude možné. Nové gumené topánky čakajú len na váš nákladiak. Tak mu ich nasaďte. Kde také nájdete? Predsa na stránke pneumatiky-pneupex.sk nájdete pneumatiky od renomovaných výrobcov.

Náklad je príliš ťažký na to, aby ho dokázal udržať a nestiahol ho do priekopy. Zabrzdite ho!

Ťahanie do priekopy

Už už je na hrane! Ťahá ho do priekopy a vy neviete ako ho zachytiť? Vyčítate si, že ste mu nezabezpečili kvalitnejšie brzdové valce, ktoré by ho nedohnali až k priekope. Keby ste boli múdrejší a zabezpečili mu to! Teraz je neskoro už lamentovať! Nabudúce si zaobstarajte kvalitnejšie a výkonnejšie brzdové valce!

Vášmu nákladiaku sa bude lepšie brzdiť! Nerozčapí sa vám ako hruška na cestu!

 

Photo by Idea go / freedigitalphotos.net