Boj proti tukovým vankúšikom

Ručička váhy neustále stúpa a vaše tukové vankúšiky sa neustále zväčšujú? Gombík na nohaviciach nie a nie zapnúť. Zúfalo kričíte čo robiť, aby ste už ďalej nepriberali. Nie vždy sa jedlom všetko upraví. Životospráva je dôležitá, avšak treba k tomu aj začať cvičiť. Zdravá strava + cvičenie = ideálna postava. Tak poďme za ňou!

Ochabnuté svalstvo

Vaše svaly začali viac a viac ochabovať a vy s tým nič nerobíte? Napriek tomu, že nechcete aby vám svalstvo ochabovalo, nerobíte preto nič aby to tak nebolo! Prečo? Prečo čas, ktorý strávite vylihovaním pri televízii nevenujete radšej cvičeniu? Je to prospešné najmä pre vaše zdravie. Presnejšie pre správne fungovanie vášho srdca a pľúc. Nestačí vám tento argument? Ak vám ide o vaše zdravie, tak vám musí stačiť. Zamyslite sa nad sebou. Poďte cvičiť.

Počkať, ešte treba zakúpiť stroje na cvičenie, nie?

Na posilnenie rúk

Vaše ruky pripomínajúce konáriky potrebujú nutný zásah. Čo myslíte, aký prístroj treba kúpiť aby ste si vypracovali také ruky ako má Arnold Schwarzenegger? Ak začínate cvičiť, stačia vám len obyčajné činky rôznych váh. Najskôr začnite od najľahších. Prečo? Práve preto, aby sa vám nestalo že po hodinovom dvíhaní budete mať veľké bolesti. A kde nájdete tie najlepšie? Skúste pozrieť stránku fitness-sport.sk, kde si môžete kúpiť činky rôzneho kvalitného materiálu. Podľa toho na aké si trúfate. Či na železné alebo cementové. Poprípade aj iné. Ponuka je široká, tak neváhajte a vyberajte.

Lavica na cvičenie

Lavica na cvičenie? A nie ktovieaká lavica, ale špeciálny stroj, ktorý nenechá ani kúsok vášho tela v kľude. Sú to takzvané špeciálne posilňovacie lavice, ktoré môžete polohovať. Všetko záleží od toho, čo chcete posilňovať. Či potrebujete spevniť brucho, chrbát alebo ruky, vyberte si lacné posilňovacie lavice a máte istý úspech v tom, že vaše telo už prestane ochabovať. Práve naopak, bude sa tvarovať.

Počuli ste však o Tribuluse?

Výživový doplnok

Niektorí muži za účelom rýchleho rastu svalovej hmoty užívajú rôzne výživové doplnky. Poradíme vám jeden dobrý extrakt, ktorý keď odskúšate nebudete chcieť prestať užívať. Viete, že po užívaní tohto extraktu sa vám zvýši hladina hormónu v štítnej žľaze a následkom toho budete môcť naberať svalovú hmotu? Neváhajte a vyskúšajte Tribulus!

 

FOTO: MARCOL / freedigitalphotos.net