To, čo nevidíme, ale cítime

Toho je neúrekom. Aj lásku nevidíme, ale cítime. Aj bolesť nevidíme, ale cítime. My sa však chceme zamerať na chlad, ktorý preniká cez steny. Taktiež sa chceme zamerať na prerušovaný prísun teplej vody do bytových jednotiek. Zaujalo vás to? Tak čítajte ďalej.

Úprava rozvodov

Havarijný stav rozvodov je v katastrofálnom stave. Skúšali ste sa zamyslieť, čím to asi bude? Prečo nenastali opravy omnoho skôr, kým sa dalo toho viac zachrániť? Nuž, všetko stojí peniaze a bytové jednotky a jednotliví nájomcovia na to nemali peniaze. Všetko sa opravuje na poslednú chvíľu. Je to tak aj u vás vo vašej bytovej jednotke?

Havarijný stav vašich rozvodov vás pri nútil situáciu riešiť. Na koho sa však obrátiť, keď chcete pomôcť s výmenou rozvodov? Kde hľadať takých odborníkov? Skúste sa obrátiť na PS Stavby, ktoré vám budú hneď k dispozícii a zabránia havarijnému stavu vo vašej bytovej jednotke. Kde nájdete tú najlepšiu cenovo dostupnú výmenu rozvodov? No predsa na stránke psgroup.sk. Konečne k vám bude prúdiť teplá voda a nemusíte sa báť pravidelných odstávok.

Čo však robiť pre to, aby vám neprenikal chlad cez steny? Ako tomu zabrániť?

Únik tepla z interiéru

Rozvody už máte vymenené, lenže neviete ako zabrániť úniku tepla z bytu do vonkajšieho prostredia? Prúdi k vám studený vzduch z vonkajšieho prostredia napriek tomu, že všetky okná máte pozatvárané? Chcete radu od nás? My vám doporučujeme zatepľovanie domu alebo bytovej jednotky. Následným oteplením vašich stien sa už nemusíte obávať poklesu a nárastu teploty vo vašom dome či byte. Teplota sa bude udržovať v optimálnych intervaloch.

Chýbajú vám na to peniaze? Ako to?

Finančná pomoc

Pri rozsiahlych rekonštrukciách a úpravách ako je zatepľovanie by ste mali popremýšľať nad tým, či by ste nemali požiadať o finančnú pomoc. Koho však požiadať o pomoc bez toho, aby k vám po týždni prišiel pýtať peniaze naspäť? Odporúčame vám využiť pôžičku od Quatro Pôžičky. Dokonca dostanete nejaké percentá z nákupu aj naspäť! Požičajte a prerábajte!