Ako jednoduchá plastová prepravka uľahčí vaše podnikanie?

Hoci by sa mohlo zdať, že plastová prepravka je len obyčajným kusom plastu, opak je pravdou. Práve ona môže za bezproblémový a efektívny chod logistiky a skladovania tovarov. Nie je však prepravka ako prepravka…

Takmer každá firma používa prepravky, ktoré sú zodpovedné za ochranu tovaru pri preprave a skladovaní. Kým v minulosti boli prepravky vyrábané z dreva, kovu a iných materiálov, vývoj priemyslu jasne ukázal, kde je cesta. Tá je, samozrejme, v plaste. Jeho výroba a možnosti sú už v dnešnej dobe na takej úrovni, že dokáže nahradiť veľkú väčšinu materiálov a nachádza sa pre neho čoraz viac uplatnení. Napríklad, v spomínanej logistike a skladoch. Plastová prepravka dnes už ani zďaleka nie je len vetchým kusom plastu, ktorý sa pri vyššej záťaži zlomí a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí niekoľkých týždňov. Dnešná plastová prepravka nielenže bez problémov chráni prepravovaný a skladovaný tovar, naviac dokáže znížiť náklady na prepravu, zjednodušiť manipuláciu s tovarom a v neposlednom rade si svoje miesto nájde aj v náročných podmienkach. Kde však takto dobrú plastovú prepravku zohnať?

Dlhoročný expert

Keď je niekto v niečom expert, na produktoch a službách to naozaj cítiť. Inak to nie jej ani v prípade plastových prepraviek. Dlhoročným lídrom v tejto oblasti je firma Schoeller Allibert, ktorá sa už dlhé roky špecializuje na výrobu plastových prepraviek, boxov a paliet pre oblasť skladovania a logistiky. Svoje dlhoročné skúsenosti vložila aj do plastových prepraviek, ktoré patria medzi špičku na trhu. Vyrobené sú z veľmi pevného a odolného plastu, ktorý znesie vysokú záťaž a náročné poveternostné a teplotné podmienky. Napriek tomu sa však ľahko udržiava a plastové prepravky sú ľahké, čo uľahčuje manipuláciu a prispieva k zníženiu nákladov pri preprave. Špeciálna úprava zas zaisťuje vysokú mieru hygienickosti prepraviek, použiteľné sú tak aj v potravinárskom priemysle a ďalších odvetviach, v ktorých je na hygienu kladený dôraz. Napríklad prepravky Euroclick si zákazníci oblúbili vďaka schopnosti regulácie vnútorného objemu prostredníctvom clickboosterov.

Široké spektrum využitia zabezpečuje aj skutočnosť, že plastové prepravky Schoeller Allibert sú dostupné v rôznych veľkostiach a farebných kombináciách, z ponuky si tak vyberie naozaj každý. Používate moderné plastové prepravky už aj vy?