5 dôvodov, prečo zvoliť Opel Corsa

Konečne ste sa rozhodli investovať do vlastného automobilu, no stále váhate, ktoré by bolo pre vás ideálne? Sú pre vás dôležité vlastnosti ako je bezpečnosť, plynulá prevádzka, nádherný dizajn a špičkové funkcie? V tom prípade je pre vás Opel Corsa presne to, čo hľadáte! Že neveríte?

Dlhoročná tradícia

Vedeli ste, že Opel Corsa je na automobilovom trhu už od roku 1982? Tento model mal už vtedy výsadné postavenie, a to nielen vo svojom segmente, ale celkovo na európskom trhu, čo už rozhodne stojí za zváženie. Behom nasledujúcich rokov si vozidlo prešlo výraznými zmenami, vylepšeniami a inováciami, vďaka čomu sa stalo jednotkou na trhu.

Dokonalý pôžitok z jazdy!

Podvozok auta je natoľko prepracovaný, že vie výborne pohlcovať nerovnosti, a to aj v prípade rýchlej jazdy. Opel sa tiež môže pochváliť vysokou rýchlosťou, ktorou nie každé menšie auto disponuje. A čo brzdy? Tie prispievajú nielen k dokonalému pôžitku z jazdy, ale aj maximálnej bezpečnosti premávky, čo považujeme za obrovské plus.

Atraktívny dizajn si zamilujete od prvého momentu

Nový Opel Corsa vás nadchne už od prvého momentu! Jedinečne tvarované kontúry, precízne vypracované svetlomety, dokonalá línia strechy i výrazné proporcie zadnej časti. Na svoje si prídu dokonca aj nároční klienti, ktorí si dajú záležať aj na tých najnenápadnejších detailoch.

Funkcie, ktoré vás dostanú!

Opel Grandland X je nové SUV značky Opel, ktoré sa vyznačuje špičkovými vlastnosťami. Monitorovanie únavy vodiča Driver Drowsiness Alert, parkovací automat pre jednoduchšie parkovanie, prepracovaný kamerový systém, funkcia núdzového brzdenia či tempomat s detekciou chodcov je len „slabý odvar“ toho, čo ponúka najpredávanejší automobil v kompaktnej triede.

Na vozidlo nemusíte čakať

Pokiaľ ste sa rozhodli, že práve Opel je to, čo hľadáte, máme pre vás skvelú správu! Nemusíte naň viac čakať. Predvádzajúce vozidlá na predaj sú vám k dispozícií prakticky okamžite, bez akéhokoľvek čakania. Neváhajte a vyberte si ešte dnes automobil snov s odberom ihneď!