Zoznámte sa s jediným chameleónom jazdiacim po cestách

Zoznámte sa s jediným chameleónom jazdiacim po cestách

Počas pracovných dní si užijete stereotypu vyše hlavy. Stále to isté dokola, práca, nákupy, deti, večer pivko a televízor. Občas je nutné tento typický chod života mierne zmeniť. Vo voľnom čase sa venujte niečomu, čo vám vylepší náladu, prečistí hlavu a zdvihne adrenalín. Napríklad jazdeniu na špeciálnom stroji. Vyskúšajte jeden deň stráviť v sedadle trojkolky a zaručene už nebudete chcieť zosadnúť.

Nie je trojkolka ako trojkolka, len jediná z nich je chameleónom

Zmena je život, a preto, keď si požičiate trojkolku a následne si jednu budete chcieť kúpiť, tak nekupujte prvú v ponuke. Dobre si premyslite, čo od tohto stroja očakávate. Ak túžite po stroji, ktorý je doslovne chameleónom na cestách, tak sa poobzerajte po trojkolke Can – Am Ryker z dielne známej značky BRP. Vývojári spoločnosti Bombardier si dali na výrobe tejto trojkolky naozaj záležať a okrem rôznych technologických vychytávok jej dopriali aj niečo navyše. Ide o schopnosť meniť sa priamo pred vašimi očami a vo vašich rukách. V prvom rade vás iste poteší, že sa tento stroj dokáže prispôsobiť vašej fyziológii. Môžete si nastaviť jazdnú polohu a dokonca aj brzdový pedál či stúpačky podľa seba. Znamená to, že pohodlie si užijete aj počas dlhšej jazdy. Oveľa viac je zaujímavá iná možnosť zmeny Can – Am Ryker. Ide o výmenu panelov. Jeden deň budete jazdiť na červenom drakovi a druhý deň vyrazíte do ulíc ako temný rytier na čiernom koňovi. Na rovinu – Can – Am je silný stroj a zároveň hračkou pre každého muža.

Po technickej stránke nenájdete jediný nedoladený detail

Zmena pozície jazdca alebo panelov je fajn, ale čo jazdné vlastnosti? Tie sú ešte lepšie. BRP má skúsenosti vo výrobe i iných strojov, napríklad štvorkolky sú ich silnou stránkou. Práve štvorkolka sa dá v stabilite prirovnať k trojkolke Can – Am Ryker. Prepracovaný stabilizačný systém zabráni prevráteniu vozidla aj v tej najostrejšej zákrute. Neveríte? Tak vyskúšajte, čo dokáže dvoj alebo trojvalcový motor Rotax. Vďaka automatickej prevodovke stroj prekoná zákruty za vás. S Can- Am Ryker ušetríte. Nielen na spotrebe, ktorá je viac ako priaznivá, ale tiež na údržbe. Kardanový hriadeľ je vyvinutý na dlhú jazdu bez nutnosti návštevy servisu. V prípade Can – Am Ryker ide vskutku o ekologické a extrémne zábavné vozidlo, ktoré upúta na prvý i druhý pohľad.