Voľný pád ako darček? Zážitok sa cení

Voľný pád ako darček? Zážitok sa cení

Zážitkové darčeky dnes oceňujeme najviac. Vecné dary už sú dávno za zenitom. Ak chcete dnes potešiť blízkeho hodnotným darčekom, ideálne je siahnuť po zážitku. Veľmi obľúbené sú adrenalínové zážitky. K tým najvyhľadávanejším patrí zoskok padákom. Napadlo vás už niekomu darovať voľný pád? Nebojte sa, ten je bezpečný, pretože nakoniec obdarovaný pristane bezpečne práve vďaka padáku.

Niektoré životné udalosti sa oplatí osláviť výnimočným zážitkom. Kvetiny, alkohol, sladkosti, vecné dary v podobe lapačov prachu – nič z toho už sa dnes ako darček nenosí. Dokonca to nezachránite ani darčekovými košmi, či dnes tak obľúbenými debnami s páčidlami. Hitom sú zážitky. Tie, ktoré plnia sny oslávencov, alebo adrenalínové, ktoré si naviac môžeme užiť aj spolu s oslávencom. Veď prečo si napríklad skok padákom neužiť spoločne?

Doba plná stresu a súčasne jednotvárnosti doslova láka k tomu, aby sme sa odreagovali pri adrenalínových zážitkoch. Tie nám neponúkajú iba chvíľkové uspokojenie, ako tabuľka predraženej čokolády či extrémne drahého vína. Podobné zážitky v nás zostávajú po celý život a nezabúdame na ne. Je jedno, či sa nám ich podarí zvečniť dokonalými fotografiami a videom, alebo nie. Zostávajú v nás a často o nich rozprávame svojim blízkym a známym.

Skočiť si bezpečne s padákom a zažiť voľný pád dnes môže takmer každý. Dokonca túto možnosť majú už deti. Nie sú potrebné žiadne hlboké znalosti techniky skákania. Dokonca sa nevyžaduje ani lekárska prehliadka. Bezpečné pristátie je pritom samozrejmosťou. Kam pre takto skvelé zážitky a darčeky?

Volnypad.sk ponúka adrenalínové zážitky a darčeky, na ktoré sa nezabúda

Poďte zažiť voľný pád a bezpečný tandemový zoskok s padákom, alebo tento zážitok venujte. V obľube je predovšetkým ako vianočný darček, ale tiež k rôznym významným výročiam, udalostiam, k svadbe, ale aj len tak, z lásky, či ako pozornosť. Tento úžasný zážitok je ponúkaný na letisku Slavnica (lietadlo Pilatus PC6 Porter) a na letisku Senica (lietadlo L-410 Turbolet).

Čo všetko pri tomto zoskoku zažijete vy či obdarovaný?

Skáče sa zo 4000 metrov. Pokiaľ skáče dieťa do 12 rokov, skok je z výšky 3000 metrov. Behom zoskoku si každý užije voľný pád. Jeho dĺžka je úmerná hmotnosti pasažiera, ale priemerne trvá 55 sekúnd. Behom tejto doby padáte voľným pádom až 200 km/h. Následne si užijete ďalších 7 minút letu na padáku. Pristátie je vždy bezpečné. Tandemový zoskok môže bezpečne absolvovať aj ten, kto nemá so skákaním s padákom žiadne skúsenosti.

Pamiatka na celý život

O tom, že zoskok s padákom je nezabudnuteľným zážitkom, sme už hovorili. Z každého takto absolvovaného zoskoku získa účastník naviac na pamiatku aj certifikát o absolvovaní zoskoku. Tým sa bude každý určite rád chváliť ešte mnoho rokov po tom, čo zoskok absolvuje. A možná nezostane len u jedného.