Ušetrite pri kúpe nabíjacej stanice pre vašu firmu alebo domácnosť

Ušetrite pri kúpe nabíjacej stanice pre vašu firmu alebo domácnosť

To najdôležitejšie, čo nám na Slovensku doteraz chýbalo ku „nakopnutiu” elektromobility, bola kvalitná nabíjacia infraštruktúra. Nabíjanie elektromobilov nebolo nikdy jednoduchšie. Nebojte sa preťaženia kabeláže, vyhodenia ističov, či prekročenia rezervovanej kapacity. S AgeVolt bude nabíjanie jednoduché a rýchle.

Rýchla nabíjacia stanica s AC nabíjačkou zadarmo?

 

Kombinácia nabíjacích staníc DC Wallbox a AC Wallbox One je výborným riešením pre nabíjanie pre hotely, penzióny, obchody, divadlá, fitnes centrá, akvaparky, lyžiarske strediská alebo pre iných majiteľov parkovacích miest, ktorí chcú ponúknuť nabíjanie svojim zákazníkom, ale aj verejnosti. Diverzifikujte nabíjanie a ponúknite svojim zákazníkom a verejnosti rýchlu aj pomalú možnosť nabíjania elektromobilov. Vyberte si zo zvýhodnených balíkov AgeVolt produktov a ušetrite pri kúpe novej nabíjacej stanice wallbox, ktorá je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie. Nabíjanie elektromobilov (https://www.agevolt.com/) nebolo nikdy jednoduchšie.

 

Využite jedinečné zľavy a vyberte si zo zvýhodnených balíkov našich produktov. Pri kúpe našich produktov môžete získať darček až vo výške 979 EUR.

 

Vyberte si vhodný zľavový balíček: