Prečo je uzatváranie PZP online vždy výhodnejšie

Aktuálna ponuka na trhu s PZP poistením zahŕňa stovky ponúk a zorientovať sa v nich môže byť problematické a časovo náročné. Ideálnym riešením ako zjednodušiť celý proces uzatvárania PZP je vybavenie PZP online. To však nie je jediná výhoda, s ktorou môžete pri poistení online počítať.

PZP – okamžite z pohodlia domova

Ako sme už spomínali v úvode, jednou z najväčších výhod vybavenia povinného zmluvného poistenia online je rýchlosť a jednoduchosť celého procesu. Dnes už nie je nevyhnutné stáť v radoch na pobočkách a vybavovať voľno v zamestnaní pre jednoduché poistenie auta. Nikam nemusíte chodiť ani kvôli podpisu zmluvy. Tá Vám bude ihneď spolu s bielou a zelenou kartou doručená na mail a následne aj do Vašej poštovej schránky. Platnosť poistenia začína taktiež ihneď po zaplatení.

Všetky ponuky na jednom mieste

Pri rozhodovaní o výbere PZP býva bežné, že klient vyplní nespočet údajov vo viacerých poisťovniach a až následne si zvolí tú najlepšiu ponuku. Prípadne si prekliká viacero stránok poisťovaní pre porovnanie PZP. Takýto postup býva zdĺhavý a často sa stáva, že klient na tú najvýhodnejšiu ponuku nenarazí. Ideálnym riešením ako tomu predísť je využitie online služby – PZP kalkulačka.

Do online kalkulačky stačí zadať údaje iba raz. Kalkulačka PZP Vám následne vytvorí zoznam najvhodnejších ponúk spomedzi všetkých poisťovní. Ponuka bude k dispozícií ihneď a nájdete v nej nie len porovnanie cien PZP, ale aj zoznam výhod, bonusov a doplnkových služieb. Využitie kalkulačky je úplne zdarma.

Zľavy za uzatvorenie PZP online

Mnohé poisťovne Vám ponúknu zľavu v prípade, že si uzatvoríte PZP online. Prečo je to tak? Uľahčíte im tak prácu, zbavíte hromady papierovačiek a ušetríte tak čas poisťovni aj sebe. Ak sa rozhodnete uzavrieť povinné zmluvné poistenie online a využiť kalkulačku, ušetríte tým čas, peniaze a získate nie len najlacnejšie PZP, ale aj najvýhodnejšie.