Najnovšie celoročné pneumatiky značky Dunlop sú v predaji

Čím ďalej tým viac motoristov dáva prednosť celoročným pneumatikám, ktoré zvládajú jazdu za rôznych poveternostných podmienok. Majitelia áut tak nemusia pravidelne svojich tátošov prezúvať, čím si ušetria čas a aj financie. Čím sú nové pneumatiky značky Dunlop také výnimočné?

Celý rok na rovnakých kolesách

Možno ste o celoročných pneumatikách už počuli, no nie každý sa odvážil ich aj reálne vyskúšať. Dôvodom sú obavy mnohých ľudí, či je práve takýto druh kolies bezpečný a spoľahlivý nielen na suchej, ale aj mokrej, či zamrznutej ceste. Výrobcovia sa ale predbiehajú v tom, kto prinesie nielen najlepšie jazdné vlastnosti, ale aj kvalitu a cenu. Dunlop sa rozhodol, že sa chce tiež zaradiť medzi výrobcov, ktorí majú v portfóliu aspoň jeden druh celoročných pneumatík. Ich dopyt každým rokom rastie, pričom dôvodov je niekoľko. Jedným z nich je napríklad komfort, pretože nie je potrebné po sezóne meniť zimné pneumatiky za letné a naopak. Druhou stránkou sú aj ušetrené financie na výmenu pneumatík a v neposlednom rade skladovanie. Ak bývate na byte, práve skladovanie druhej sady môže byť niekedy vážny problém, pretože nejde len o voľný priestor, ale aj vhodné podmienky.

Prvé celoročné pneumatiky tejto značky sú vyrobené tak, aby dokázali splniť funkcie v rôznych teplotách a na rôznych druhoch povrchov. Nerobí im problém sucho, ale ani vlhko a rovnako horúci asfalt a ani zamrznutá cesta. Výrobok Dunlop Sport All Season je navrhnutý tak, aby ponúkal spotrebiteľovi prémiovú výkonnosť v podnebí s miernymi zimami. Ak by ste sa chystali do severských krajín, kde vie byť zima naozaj tuhá, odporúčame použiť klasické zimné pneumatiky, s čo najlepšími jazdnými vlastnosťami. Vďaka certifikácii snehovej vločky vám ale pre naše podmienky úplne postačia a nemusíte sa na nich báť jazdiť ani v decembri, či januári.

Dunlop prináša jedinečný koncept

Tento výrobok je špecifický tým, že prináša rebrový dezén, spolu s tromi dôležitými konštrukčnými prvkami. Vďaka konštrukcii s tvarovými zámkami ponúkajú výnimočné vlastnosti ovládateľnosti na suchom povrchu. Jednoducho si poradia aj so zákrutami, kde prostredníctvom kombinácie silných podkladových plátien a pevnej vrchnej vrstvy podporujú športovú jazdu, čím sú dokonale stabilné. Výnimočné sú aj behúňom ,,aqua-eject“ vytláčajúci vodu, ktorý na mokrom povrchu podáva naozaj silný brzdný výkon. Celoročné pneumatiky Dunlop tiež obsahujú zmes, ktorá sa dokáže prispôsobiť každému počasiu, čo je zárukou výkonnosti vo všetkých podmienkach. Ak potrebujete na nadchádzajúcu zimnú sezónu nové gumy, na tie najlacnejšie pneumatiky radšej zabudnite. V tomto smere sa oplatí investovať, pretože nejde len o vlastnosti a kvalitu, ale hlavne bezpečnosť. Pri výbere vám určite pomôže test zimných pneu dostupný online.