Kde nájdete spoľahlivého dodávateľa?

Získať čo i len kontakt na spoľahlivého dodávateľa náhradných dielov, rýchlospojok, elektromotorov, prevodoviek či priamočiarych pohonov nie je nič jednoduché. Pravdupovediac na Slovensku je to úloha niekedy až nadľudská. Teda, ak ste nepočuli o spoločnosti Forin. Táto firma pôsobí na trhu viac ako 30 rokov a nájdete ju v Moldave nad Bodvou. Uspokojuje potreby svojich klientov v Česku, Nemecku, Poľsku a samozrejme aj na Slovensku. Ide o jednu z najúspešnejších slovenských firiem v tejto oblasti v celej strednej Európe. Preto ak hľadáte kvalitného dodávateľa, máme pre vás dobré správy – práve ste ho našli. Čo vám Forin ponúka?

rychlospojkyV ponuke nechýbajú elektromotory

Okrem priamočiarych TMP pohonov v ponuke tejto slovenskej firmy nechýbajú ani výkonné elektromotory. Z väčšej časti ide o kvalitnú prácu nemeckého Siemensu. Na výber sú trojfázové asynchrónne typy 1LA7 a 4AP. Tie vás potešia svojou krátkou kotvou a výkonom s hladinou 0,06-18,5 kW. Ďalším elektromotorom je klenot zo spoločnosti Vela. Ide o trojfázový nízkonapäťový elektromotor, ktorého hlavnými výhodami sú asynchrónnosť a kotva. Oceníte určite aj pevnú hliníkovú kostru, osová výška 56-132 mm dodáva motoru výkon 0,09-7,5 kW. Ak potrebujete aj frekvenčné meniče či komponenty pre náročnejšie aplikácie, spoločnosť Forin vám ich s radosťou zaobstará.

Samozrejmosťou sú aj prevodovky

V ponuke spoločnosti Forin nechýbajú ani prevodovky. Nájdete tu čelné, kužeľovo-čelné, paralelné, ale aj obľúbené závitovkové prevodovky. Práve tieto výrobky sú pre Forin veľmi dôležitosťou súčasťou ich produktového portfólia. Používajú sa nielen v obrábacích strojoch, ale aj v nákladných autách. Je to hlavne kvôli ich schopnosti zabezpečiť veľmi dobrý prevodový pomer. Páči sa vám ponuka spoločnosti Forin? Navštívte ich internetovú stránku Forin.sk a nájdite si spoľahlivého dodávateľa.