Čaká vás dlhšia dovolenka alebo sťahovanie? Využite služby autopožičovne

Čaká vás dlhšia dovolenka alebo sťahovanie? Využite služby autopožičovne

Plánujete dlho očakávanú dovolenku s celou rodinou, ale vaše auto nie je dostatočne priestranné na pohodlné cestovanie? Chystáte sa sťahovať do nového bytu a potrebujete prepraviť veľké množstvo vecí? Nemusíte svoje auto vymeniť za nové, väčšie a ani kupovať drahé strešné boxy. Jednoducho oslovte autopožičovne a nechajte si vypracovať cenovú ponuku na rôzne modely vozidiel.

Dovolenka autom – autopožičovňa vyrieši priestorový problém

Dlhá dovolenka so všetkými členmi rodiny môže byť vzrušujúcou, no zároveň aj náročnou skúsenosťou. Naložiť všetko potrebné do vášho auta je ako skladačka, ktorej výsledok neviete predvídať. Samozrejme, že možnosťou je kúpiť strešný box. Lenže ten je drahý a musíte k nemu často dokúpiť aj strešný nosič. Ušetrite si zbytočné výdavky a myslite ekonomicky.

Na rad prichádza autopožičovňa. S dostatočne veľkým vozidlom, ktoré si môžete prenajať na obdobie vašej dovolenky, sa vyhnete obavám o obmedzený priestor. Navyše mnohé autopožičovne ponúkajú široký výber vozidiel, vrátane rodinných MPV alebo SUV a na výber sú aj 8 a 9 miestne autá, ktoré sú ideálne pre dlhé cesty s celou rodinou. Využiť ich môžete taktiež na dovolenky s kolegami z práce alebo na spoločné služobné cesty. Autopožičovne majú na výber široké spektrum modelov vozidiel, takže si zaručene vyberie každý. Požičané vozidlo vám umožní cestovať pohodlne a bez stresu.

Sťahovanie – dodávka z autopožičovne vám ušetrí peniaze

Sťahovanie býva finančne a časovo náročný proces, najmä ak ho chcete zvládnuť sami. Požičanie dodávky alebo menšieho nákladného auta z autopožičovne vám uľahčí prepravu nábytku a ostatných vecí. Či už sa presúvate do nového domova, alebo len meníte byt, pomôže vám autopožičovňa. Požičovne majú k dispozícii vozidlá s väčším objemom nákladného priestoru, vďaka ktorému sa zrýchli proces sťahovania.

Prenájom dodávky je oveľa lacnejší ako prenájom služieb sťahovacej firmy. Oslovte rodinu, známych a priateľov. S ich pomocou a s požičanou dodávkou bude sťahovanie jednoduché. Požičanie dodávky je spravidla lacnejšie ako využitie služieb sťahovacej firmy. Cena prenájmu dodávky sa líši v závislosti od veľkosti dodávky a dĺžky prenájmu, zatiaľ čo cena sťahovacích prác sa určuje podľa počtu hodín práce a prepravovaného objemu vecí.

Pri požičaní dodávky máte absolútnu kontrolu nad tempom a priebehom sťahovania. Sťahovacia firma si sťahovanie naplánuje podľa vlastného harmonogramu, takže sa musíte prispôsobiť ich dostupnosti. Vďaka požičanej dodávke máte prehľad o stave svojho majetku. Sami si naložíte a vyložíte veci a máte tak istotu, že sa s nimi bude zaobchádzať opatrne. Dodávku môžete využiť aj na prepravu vecí po sťahovaní, napríklad na odvoz nepotrebných vecí do zberného dvora alebo na nákup zariadenia do nového bytu.

Prečo sa oplatí požičať vozidlo z autopožičovne

Požičané autá sú plne poistené, takže sa nemusíte obávať neočakávaných výdavkov v prípade dopravnej nehody alebo poškodenia vozidla. Autopožičovne ponúkajú na prenájom len autá v perfektnom technickom stave a s nízkym kilometrovým nájazdom. Veľa autopožičovní vám poskytne možnosť parkovať vaše auto v areáli autopožičovne počas dovolenky alebo sťahovania. V cene prenájmu auta býva zahrnutá aj diaľničná známka, ktorá vám ušetrí peniaze a čas pri cestovaní po diaľniciach.

Autor: Gabriela Kudláčová