Balkón v meste môže byť dokonalé miesto na letný relax 

Balkón v meste môže byť dokonalé miesto na letný relax 

Leto je tu a s ním prichádzajú teplé slnečné dni, ktoré si žiadame využiť na maximum. Ak máte balkón vo vašom mestskom byte, je to ideálne miesto na to, aby ste si užívali príjemné chvíle v pokoji a hlavne pohodlí. Ako na to?

Vytvorenie dokonalého miesta na letný relax nie je vôbec ťažké, ani zdĺhavé. Stačí si vyhrnúť rukávy, upratať balkón a vkusne ho zariadiť. S tým vám pomôže pestrá ponuka e-shopu Estilofina, kde nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie pohodlného a štýlového balkónového prostredia.

Malý balkón so štýlovou taburetkou  

Jedným z kľúčových prvkov pre váš balkón sú taburetky, sú všestranným a praktickým kusom nábytku, ktorý ponúka nielen pohodlie, ale aj flexibilitu. Štýlová taburetka z e-shopu Estilofina vyplní hluché miesto a stane sa užitočným spoločníkom.

Drevené, čalúnené, semišové alebo v kombinácii s kožou, zlatými ornamentami alebo s úložným priestorom? Nebojte sa pri výbere siahnuť po neobyčajnom tvare alebo farebnom prevedení.

STARORUŽOVÁ TABURETKA ROCOCO - Estilofina

Neprehliadnuteľná lavica  

Lavica na balkóne ponúka pohodlné miesto na sedenie a relaxáciu. Predstavte si, ako si vychutnávate raňajky na slnečnom balkóne a sedíte pri tom na pohodlnej lavici.

Nebojte sa pri výbere odvážnych farieb, výrazného až luxusného prešívania, zamatových alebo kožených materiálov. Ak ste, naopak, milovníkom jednoduchosti a minimalizmu, zvoľte si jednoduché farby a vzory.  Určite oceníte lavice z e-shopu Estilofina s úložným priestorom, do ktorého môžete odložiť deku, vankúše, časopisy a iné drobnosti.

ŽLTÁ LAVICA HALLE  - Estilofina

Svetlo na balkóne? Určite áno 

A čo by to bolo za dokonalý relax bez správneho osvetlenia? Svetlo na balkóne môže vytvoriť príjemnú atmosféru a pridať do vášho exteriéru šmrnc.

NÁSTENNÁ LAMPA STAGE ČIERNO ZLATÁ - Estilofina

V e-shope Estilofina nájdete širokú škálu produktov, od moderných lampičiek až po elegantné svietidlá, ktoré môžete využiť nielen v exteriéri, ale aj interiéri.

Bez ohľadu na váš štýl a preferencie, príjemné až intímne osvetlenie pristane každému balkónu. Investíciu do neho určite neoľutujete.

Vychutnajte si letné večery vo vašom meste naplno. S e-shopom Estilofina získate kvalitné a trendy produkty, ktoré prinesú na každý balkón nový život a príjemnú atmosféru.