Aké sú výhody prevádzkovania nabíjačky na elektroautá vo firme?

Aké sú výhody prevádzkovania nabíjačky na elektroautá vo firme?

Chcete vašu spoločnosť posúvať stále ďalej a hľadáte spôsoby, ako sa prispôsobiť novým trendom? Jedným z progresívnych riešení sú nabíjačky na elektroautá. Tie prinesú vám, vašim zamestnancom a obchodným partnerom viacero cenných benefitov!

Elektrické vozidlá sa dnes dostávajú čoraz viac do popredia. Ich popularita je akcelerovaná viacerými faktormi, pričom jedným z nich sú narastajúce ceny pohonných hmôt. Na to, aby elektromobilita dokázala efektívne fungovať, vyžaduje kvalitnú infraštruktúru. Tá je tvorená predovšetkým nabíjacími stanicami.

Hlavná výhoda firemnej nabíjačky na elektroautá

Podstatným benefitom, ktorý prináša nabíjacia stanica do firmy, je urýchlenie nabíjania elektrických vozidiel. Samozrejme, tie sa dajú dobíjať aj z klasickej 230 V zásuvky. Avšak v takom prípade je nabíjanie extrémne pomalé a trvá častokrát viac ako 10 hodín.

Predstavte si nasledovnú situáciu – príde k vám obchodný partner a bude si chcieť u vás dobiť svoje auto. Ak máte nabíjaciu stanicu s vysokým výkonom, počas vášho stretnutia sa mu vozidlo dobije dostatočne na to, aby mohol so získaným dojazdom ďalej komfortne pokračovať v jazde. To isté ocenia aj vaši zamestnanci, ktorým nabíjačku poskytnete.

Imidž modernej firmy

Tým, že si do firmy dáte nainštalovať nabíjačku na elektromobily, ukazujete svojim zákazníkom a obchodným partnerom, že ste moderná spoločnosť. Taktiež dávate najavo, že uvažujete ekologicky a snažíte sa podporovať zmysluplné trendy.

Finančné benefity

V neposlednom rade, ak aj vo vašej firme využívate elektrické vozidlá, napríklad ako firemné autá, vďaka vlastnej nabíjačke ich viete nabíjať rýchlo, no lacno zároveň. V porovnaní s verejnými nabíjačkami, ktoré sú pomerne drahé, dokážete ušetriť stovky eur ročne! Vaše vozidlá budú vždy nabité a pripravené na použitie.

TIP NA ZÁVER: Ku každému elektromobilu parí aj vlastná nabíjacia stanica, ktorá už nie je žiaden problém. Teraz si ju viete kúpiť aj s montážou do 1000 eur.