Aké šperky sú trendy?

Náušnice patria nepochybne k ženským doplnkom, bez ktorých by väčšina žien  ani nevyšla von.  No nie sú to len trblietavé zlaté náušnice, ktoré robia ženu ženou. Bez ktorých šperkov sa skrátka nezaobídete, ak chcete byť za každých okolností trendy?

 

Náušnice Vaše každodenné

Našťastie, dnešná ponuka náušníc je vskutku veľmi pestrá. A tak si vyberieme všetky. Aj Vy, ktoré milujete extravagantné veľké kruhy, v ktorých ste neprehliadnuteľné, ale aj tie z Vás, čo uprednostňujú menej výrazné zlaté náušnice. Je to teda otázka Vášho vkusu a osobných preferencií, aké náušnice zvolíte, myslite však aj na príležitosť a to, čo sa kam hodí.

Decentné náušničky s drahým kamienkom z bieleho či iného zlata sa hodia predovšetkým na špeciálne príležitosti. Na každodenné nosenie sú vhodnejšie okrúhle či visiace drobnejšie náušnice s jemným vzorom. Ak chcete, aby Vaše náušnice neostali nepovšimnuté, voľte  radšej jednofarebný outfit, najmä si dajte pozor na to, aby neboli materiál či farba Vášho odevu príliš výrazné. Čím striedmejšie oblečenie, tým viac vyniknú Vaše krásne šperky.

 

Doplnky, ktoré zvýraznia Váš dekolt

Toto je večná dilema mnohých žien.  Ako upútať pozornosť na svoj dekolt? Celkom jednoducho, stačí správna voľba náhrdelníka a je to. Najmä v prípade, že vlastníte luxusný náhrdelník s príveskom, postačí výstrih do véčka a o ostatné sa už postará Váš šperk.

Možno však uprednostňujete náhrdelníky, ktoré Váš krk tesne obopnú. V takom prípade si k nemu zvoľte šaty na ramienka alebo top bez ramienok.

 

Štýlové náramky

Aký náramok sa kam hodí? Odpoveď je veľmi prostá: Majte nejaký náramok na každú príležitosť. Menej výrazné zlaté náramky sa hodia skôr na bežné dni, do práce či len tak von, zatiaľ čo masívnejší náramok si môžete vziať aj do spoločnosti. Myslite však na to, aby ste to neprehnali a neprekombinovali. Menej je viac, aj čo sa šperkov týka.  Ak si teda chcete dať viacero náramkov na obidve ruky, dobre to zvážte,  pretože výsledný dojem nemusí byť žiadne terno.  Všetko však závisí od zvyšku Vášho odevu a tiež od udalosti, na ktorú sa chystáte.

A v neposlednom rade je dôležité zohľadniť aj to, aký typ ste. Jemnejšie typy žien by mali voliť skôr menej výrazné šperky, ak však patríte k ženám „krv a mlieko“, prípadne ste skrátka neprehliadnuteľné všade, kde sa objavíte, zrejme si môžete dovoliť aj nejaký výraznejší šperk.

To, aké a koľko šperkov sa nám hodí je veľmi individuálna záležitosť, preto je nutné posudzovať to ženu od ženy. Isté všeobecné pravidlá však platia, najmä nezabudnite na to, že šperky by nás mali za každých okolností skrášliť.

Tak buďte krásne aj vďaka nádhernému zlatému náramku či prsteňu, ktorý sa naučíte nosiť s vkusom a šarmom.

Autorské právo: pugovica88 / 123RF Reklamní fotografie