7 zážitkov, ktoré ohromia

7 zážitkov, ktoré ohromia

Hľadáte originálny a nezabudnuteľný darček pre blízku osobu? Namiesto nudných materiálnych vecí podarujte to najcennejšie  – zážitok, na ktorý nikdy obdarovaný nezabudne! Vznášanie sa nad krajinou v rogale, adrenalínový zoskok padákom, romantický let balónom – možnosti sú nekonečné. V tomto článku vám prinášame prehľad 7 najobľúbenejších zážitkových darčekov, ktoré zaručene potešia každého dobrodruha i romantika.

1. Let rogalom

Zažite pocit voľného letu a pokojne sa vznášajte nad krajinou. Vychutnajte si úchvatný panoramatický výhľad na hory, lesy či malebné dedinky, ktorý otvorený let rogalom ponúka. Tento relaxačný zážitok je ideálny ako darčeky pre dvoch.

2. Let stíhačkou

Prekonajte strach a zažite vzrušenie z letu v reálnej stíhačke. Pocíťte na vlastnej koži silu a rýchlosť moderných lietadiel a vychutnajte si akrobatické manévre. Adrenalínový let stíhačkou je zážitok určený pre odvážnych ľudí a milovníkov letectva.

3. Vyhliadkový let vo vrtuľníku

Vznášajte sa nad mestom, historickými pamiatkami či malebnou krajinou a spoznajte svet z vtáčej perspektívy. Tento luxusný zážitok je ideálny pre romantické chvíle i oslavy výnimočných príležitostí.

4. Letecký simulátor

Vyskúšajte si lietanie v realistickom simulátore a zažite vzrušenie z pilotovania lietadla bez akéhokoľvek rizika. Tento zážitok je ideálny pre milovníkov letectva i pre tých, ktorí chcú prekonať strach z lietania. Letecký simulátor umožňuje voľbu simulácie lietadla i trasy letu.

5. Let balónom

Vznášajte sa nad krajinou v tichom a majestátnom balóne a vychutnajte si romantický východ alebo západ slnka. Let balónom si užijú zamilované páry, rodiny s deťmi i partia kamarátov.

6. Zoskok padákom

Prekonajte strach a zažite vzrušenie z voľného pádu z výšky niekoľkých kilometrov. Pocíťte vietor vo vlasoch a vychutnajte si úchvatný výhľad na krajinu pod vami. Zoskok padákom si užijete single i vo dvojici ako tandemový zoskok.

7. Paragliding

Počas paraglidingu sa budete vznášať a letieť tam, kam vás vietor zaveje. Užijete si pocity letu ako vtáci. Paragliding si dokážu vychutnať hlavne dobrodružné typy ľudí a milovníci prírody.

Autor: Gabriela Kudláčová