Rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA

S príchodom zimy je potrebné zvýšiť bezpečnosť na cestách. Je samozrejmosťou, že je potrebné vymeniť letné pneumatiky za zimné. Okrem toho však k zime patrí aj používanie snehových reťazí. A to obzvlášť v prípade, ak sa s vašim motorovým vozidlom chystáte na miesta s vyššou nadmorskou výškou.

Zimné pneumatiky niekedy nestačia. Snehové reťaze nemusíte využívať výhradne len v prípade, ak sa chystáte napríklad do hôr či na lyžovačku. Sú veľmi dobrým pomocníkom aj v prípade extrémnych terénov nielen v zime, ale pomôžu aj pri výskyte blata, sutiny či piesku na vozovke, ktoré sú nepríjemným prekvapením a dokážu znemožniť jazdu napríklad záchranným tímom.  Preto by nemala byť podceňovaná ani jazda samotným mestom.

Snehové reťaze MODULA sú vhodné na všetky tipy motorových vozidiel. Vyznačujú sa tým, že šetria hliníkové disky a sú veľmi vhodné pre vozidlá s obmedzeným priestorom medzi pneumatikou a mechanickými časťami vozidla.

Snehové reťaze sú vhodným pomocníkom kedykoľvek a kamkoľvek plánujete vašu cestu. V rôznych prevedeniach sú určené pre každý typ motorového vozidla a na akúkoľvek situáciu. Oceľové snehové reťaze sú stavané na väčšiu záťaž, vyšší výkon a zároveň dlhšiu životnosť. Sú vyrobené tak, že dokážu zabrať aj v tých najnáročnejších podmienkach. Ich prirodzenou súčasťou a zároveň vlastnosťou je bez námahy schopnosť zvýšiť trakciu, podporiť akceleráciu alebo brzdný výkon na ľade či snehu.

Textilné snehové reťaze sú skvelou alternatívou k oceľovým reťaziam. Sú ľahké, spratné a jednoducho sa používajú, a to za každých okolností. Sú vyrábané z vysoko odolných a inovatívnych textílií. Och veľkou výhodou je to, že ich môžete skladovať a udržiavať veľmi jednoducho a budete ich mať tak hneď po ruke. Taktiež ich obutie a vyzutie je veľmi efektívne a šetrí váš čas. Sú veľmi vhodnou alternatívou na občasné použitie, vďaka ktorej vás už nezaskočí žiadna snehová metelica alebo prízemný mráz.

Rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA sú výborným riešením, vďaka ktorému sa už nebudete musieť obávať ciest na miesta vo vyššej nadmorskej výške či na miesta s veľkým množstvom snehu. Sú veľmi šetrné k vašim hliníkovým diskom a zároveň budete mať vďaka nim svoju jazdu na zimných vozovkách pod kontrolou a tak prispejete k zvýšeniu bezpečnosti na cestách.

 

https://www.youtube.com/watch?v=DSx0yqYZrOc