Hľadáte výhodnú ponuku PZP? Takto ju nájdete za pár minút

Uzatvoreniu povinného zmluvného poistenia sa nevyhnete. Čomu sa však vyhnúť môžete, je študovanie a prerátavanie ponúk jednotlivých poisťovní v snahe nájsť takú ponuku, ktorá vám najviac vyhovuje. Uponáhľaná doba so sebou prináša aj množstvo riešení, ako ušetriť čas , ktorý by ste inak strávili papierovačkami a vybavovačkami. Jedným takýmto riešením je aj online porovnanie cien poistenia.

Aj pri poistení platí, že ten, kto presne vie, čo chce, to aj rýchlo nájde. Hľadáte iba základné PZP za čo najlepšiu cenu alebo si chcete svoje poistenie vyskladať pomocou rôznych pripoistení? Na to, aby ste našli ideálnu ponuku si už nemusíte robiť zložitý prieskum všetkých ponúk a poistných podmienok. Všetko zvládnete pomocou online porovnania cien PZP, cez ktoré si zistíte nielen všetky dostupné ponuky PZP pre vaše vozidlo, ale poistenie si môžete aj okamžite uzatvoriť. Vďaka takémuto porovnaniu cien sa veľmi rýchlo a pohodlne zorientujete v ponukách všetkých poisťovní a vyberiete si tú, ktorá najviac zodpovedá vašim potrebám.

PZP podľa seba

Každý motorista je iný a má rozdielne potreby. Vaše poistenie si preto môžete upraviť podľa svojich požiadaviek pomocou rôznych typov pripoistení. Jazdíte často po cestách, kde sa pohybuje divá zver? Nezabudnite potom na pripoistenie stretu so zverou. Ďalším výhodným rozšírením PZP je aj pripoistenie výtlku, ktoré vás chráni v prípade stretu s výtlkom. Ak autom často cestujete do zahraničia, hodiť sa vám budú aj rozšírené asistenčné služby. Vaše PZP vám skrátka môže kryť chrbát v akejkoľvek škodovej situácii alebo pri iných komplikáciách. Nemusíte sa pritom báť, že by zvolené pripoistenia dramaticky navýšili celkovú cenu poistného. Jednotlivé balíky PZP sú vyskladané tak, aby ste získali želanú poistnú ochranu za tú najvýhodnejšiu cenu. Neveríte? Vyskúšajte online porovnanie cien PZP a presvedčte sa.

Jazdíte bez nehody? Uplatnite si zaslúžený bonus

Tiež sa oplatí spomenúť, že zodpovední vodiči získavajú výhody. Za bezškodový priebeh môže vodič, ktorý nespôsobil nehodu získať bonus, ktorý v niektorých poisťovniach môže dosahovať výšku 60%. Preto si všetky potvrdenia o bezškodovom priebehu vždy starostlivo odložte a pri uzatváraní novej poistenej zmluvy nezabudnite v prípade potreby predložiť.

Zdroj obrázka: pexels.com